Országos hírek

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Élelmiszeripari Igazgatósága élelmiszeripari tagjai körében online kérdőíves felmérést végez a Digitális Élelmiszeripari Stratégia (DÉS) minél hatékonyabb kialakítása érdekében.

Jelenleg is zajlik a DÉS kormányzati előkészítése, amelynek keretében olyan pályázatok nyílnak meg, amelyek alkalmasak lesznek a fejlesztéshez szükséges források finanszírozásra. A stratégia kialakításához a NAK DÉS-munkacsoportja a kamara élelmiszeripari tagjainak segítségét kéri.

A munkacsoport szeretné megismerni a jelenlegi helyzetet és azt, hogy a tagok hogyan vélekednek a digitalizáció lehetőségeiről és korlátairól. Az ezzel kapcsolatos kérdőív itt érhető el. A kérdőív kitöltésének határideje 2020. december 11. 16:00 óra (a munkacsoport kérése, hogy aki teheti, december első hetének végéig töltse ki).

(NAK)

Adószám: 18399257-2-43