Karrier

Pénzügyi és számviteli Igazgatóságunk csapata keresi új tagját. Könyvelő pozícióram budapesti munkavégzéssel.

Amiben számítunk Rád:
•    Főkönyvi könyvelés a kettős könyvvitelre vonatkozó szabályok szerint;
•    Szállító, vevő folyószámlák, könyvelési bizonylatok kontírozása, könyvelése;
•    Kapcsolódó analitikus nyilvántartás vezetése mindazon esetekben, ahol a pénzforgalmi adatok részletezése nem elégséges, azok további bontása szükséges vagy jogszabály írja elő;
•    A jogszabályban előírt adatszolgáltatási kötelezettség határidőre történő teljesítése.
•    Tárgyi eszközök analitikus és számviteli nyilvántartásainak vezetése, leltárak előkészítése, kiértékelése;
•    Számvitelt érintő szabályzatok elkészítésében való közreműködés, elkészítése;
•    Vegyes könyvelési bizonylatok elkészítése, kontírozása, rögzítése;
•    Beszámoló készítésében, könyvvizsgálatban közreműködés;
•    Vezetői igény szerinti különböző tartalmú analitikák, riportok készítése;

Amire szükséged lesz a feladatok ellátásához:
•    szakirányú végzettségre és magabiztos szaktudásra;
•    minimum 3-5 év releváns könyvelői tapasztalatra;
•    naprakész törvényi ismeretekre;
•    pontosságra, precizitásra;
•    a Microsoft Office programok felhasználói szintű ismeretére;
•    konzultatív szemléletre és a csapattal együttműködési készségekre.

Amit ajánlunk:
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.
•    versenyképes juttatási csomag különböző elemekkel;
•    jó hangulat, amelyben minden kolléga tudásával és tapasztalataival járul hozzá a szervezet eredményeihez

A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését az alábbiak szerint: „Könyvelő”

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei