Karrier

SAP csoportvezető kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
-    SAP rendszer üzemeltetésének és fejlesztésének biztosítása
-    támogatói szerződések, partnerek kezelése
-    üzleti elvárások, igények felmérése
-    SAP rendszert érintő stratégia alkotásban való részvétel
-    Külsős partnerekkel történő alkalmazás fejlesztés
-    szakmai feladatok kiosztása, ellenőrzése;
-    rendszeres riportok, beszámolók elkészítése ;
-    részvétel a csoport tagjainak egyéni fejlődésének biztosításában.

Elvárások:
-    felsőfokú végzettség;
-    releváns SAP tapasztalat;
-    vezetői készségek;
-    kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
-    magabiztos, határozott, következetes személyiség;

Kiválasztásnál előnyt jelent:
-    projektmenedzsment ismeret;
-    csoportvezetési tapasztalat;
-    CRM/FICA/BW rendszer ismeret;

Amit ajánlunk:
-    Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
-    Fiatal, dinamikus környezet;
-    Béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségügyi szolgáltatás, megtakarítással egybekötött biztosítás);
-    Színvonalas, modern munkakörnyezet;
-    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. november 1.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „SAP csoportvezető”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei