Karrier

Csapatunk erősítésének céljából, mielőbbi munkakezdéssel IT Helpdesk kollégákat keresünk budapesti munkavégzéssel.

Mi lenne a Te feladatod?
•    az elektronikus ügyfélszolgálati csatornákon (telefon, e-mail) beérkező hiba és esemény bejelentések gyors és hatékony kezelése
•    a bejelentett hibák, események precíz utókövetése, szükség esetén a feladatok továbbítása a hibaelhárítást végző kompetens munkatársak részére
•    hibaelhárítással kapcsolatos teljes körű információ szolgáltatás a bejelentő felé
•    aktív hozzájárulás a bejelentett hibák, események mihamarabbi elhárításához
•    rendszeres javaslattétel a korszerűsítésre, fejlesztésre, hatékonyabb munkavégzésre

Fontos, hogy rendelkezz
•    szakirányú középfokú végzettséggel,
•    IT területen szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalattal,
•    MS Windows operációs rendszerek és MS Office alkalmazások magas szintű ismeretével,
•    Nyitottsággal, tanulási, fejlődési vággyal

Előnyként értékeljük
•    Helpdesk, IT support, IT támogatási területen szerzett tapasztalat
•    B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal

Mit kínálunk cserébe?
•    változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
•    fiatal, dinamikus környezet
•    béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségügyi szolgáltatás, megtakarítással egybekötött biztosítás)
•    színvonalas, modern munkakörnyezet
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
Hogyan jelentkezhet? Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. november 1.
A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését: „IT Helpdesk”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei