Karrier

Pénzügyi és számviteli igazgatóságának csapatának erősítése érdekében pénzügyi koordinátort keresünk Budapestre.

Amiben számítunk Rád:
•    projektek előrehaladásának és megvalósításának teljes körű pénzügyi vonatkozású támogatása
•    számlázással kapcsolatos ügyintézés (díjbekérők kiállítása, bizonylatok könyvelésre történő előkészítése, szállítói számlák ellenőrzése, igazoltatása)
•    banki utalások intézése, házi pénztár ellenőrzése
•    pénzügyi kimutatások, riportok készítése
•    pénzügyi mutatók, bevételek s kiadások monitorozása
•    szállítói számlák reklamációjával kapcsolatos dokumentumok előkészítése
•    ügyviteli folyamat fejlesztésében való részvétel
•    követeléskezelési folyamat fejlesztése, az ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
•    adatok felvitele az ügyviteli redszerbe és azok ellenőrzése
•    szerződésvéleményezési folyamatokban való részvétel

Amire szükséged lesz a feladatok ellátásához:
•    szakirányú végzettségre és magabiztos szaktudásra (3-5 év releváns szakmai tapasztalattal)
•    proaktivitásra és megoldásközpontú gondolkodásra, konzultatív szemléletre
•    excel program magas fokú ismeretére
•    az általános szakmai elvárásoknak megfelelő precizitásra
•    törvényi előírások naprakész ismeretére

Előnyt jelenthet:
•    projektszemlélet, projektek koordinálásában szerezett tapasztalat

Amit ajánlunk:
•    versenyképes juttatási csomag, különböző elemekkel
•    izgalmas szakmai kihívások
•    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését az alábbiak szerint: „Pénzügyi koordinátor”

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei