Karrier

Határozott és következetes vagy, valamint minőségorientált szemlélet jellemez? Légy IT csapatunk tagja! Rendszerszervező kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
•    Fejlesztési projektekkel kapcsolatos üzleti elvárások, igények felmérése;
•    Igényspecifikációk, funkcionális specifikációk készítése
•    Folyamatábrák, leírások készítése
•    Tesztelések előkészítése, koordinálása
•    Fejlesztést végző beszállítókkal kapcsolattartás
•    Felhasználói, adminisztrációs dokumentációk készítése
•    Képzések tartása

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség;
•    szoftver fejlesztési és tesztelési módszertan(ok) ismerete;
•    kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
•    minőségorientált szemlélet, precizitás.

Kiválasztásnál előnyt jelent:
•    projektmenedzsment tapasztalat,

Amit ajánlunk:
•    Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
•    Fiatal, dinamikus környezet;
•    Béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségügyi szolgáltatás, megtakarítással egybekötött biztosítás);
•    Színvonalas, modern munkakörnyezet;
•    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei