Karrier

Helpdesk csapatunk élére budapesti munkavégzéssel IT helpdesk csoportvezetőt keresünk.

Feladatok:
-    az informatikai helpdesk munkatársak szakmai munkájának irányítása;
-    eszköztelepítések, beüzemelések (mobile, számítógép, nyomtató stb.)
-    eszköz üzemeltetés, hibaelhárítás
-    Jogosultságkezelés
-    Szoftvergazdálkodás, -telepítés
-    Vezetői feladatok ellátása
-    Általános vezetői feladatok (motiváció, erőforrások kezelése stb.)
-    Riportok készítése, fejlesztése
-    Folyamatos szakmai fejlődés, betanítások biztosítása a kollégák számára

Elvárások:
•    Microsoft AD környezet ismerete
•    LAN hálózati ismeretek (TCP/IP;DHCP)
•    Hálózati nyomtatási ismeretek
•    IT helpdesk/support területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat;
•    Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
•    Kiváló kommunikációs;
•    B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.

Előny:
•    Helpdesk, IT support, IT támogatási csoportban szerzett csoportvezetői tapasztalat
•    HP desktop, Cisco network , Canon printer termékek ismerete

Amit ajánlunk:
•    Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
•    Fiatal, dinamikus környezet;
•    Béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségügyi szolgáltatás, megtakarítással egybekötött biztosítás);
•    Színvonalas, modern munkakörnyezet;
•    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony.

Hogyan jelentkezhet?
•     Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
•    A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. november 1.
•    A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését: „IT Helpdesk csoportvezető”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei