Duális képzés

A részletes felhívás document itt (20 KB) érhető el.

A szakértői névjegyzékre pályázatot a kérelem ( document 1. számú melléklet (42 KB) ) hiánytalan kitöltésével lehet benyújtani, a következő dokumentumok egyidejű csatolásával:
•    részletes szakmai önéletrajz ( document 2. számú melléklet (58 KB) );
•    iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló, okiratok másolata;
•    szakmai gyakorlati időről szóló igazolás – munkáltatói igazolás, vagy vállalkozói igazolvány másolata ( document 3. számú melléklet (15 KB) );
•    a pályázó nyilatkozata a büntetlen előéletéről ( document 4. számú melléklet (45 KB) );
•    a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy hozzájárul személyi adatai névjegyzékben való közzétételéhez, valamint kezeléséhez ( document 5. számú melléklet (26 KB) );
•    legalább egy szervezettől származó szakmai ajánlás;
•    vizsgaelnöki, vagy szakmai szakértői névjegyzékben való szereplés esetén a névjegyzékre történő felvétel igazolásának a másolata.

A pályázatokat postai úton kérjük megküldeni a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara területileg illetékes megyei igazgatóságaira. Az igazgatóságok pontos címét a 6. számú melléklet tartalmazza ( document itt (13 KB) ). A borítékon kérjük feltüntetni: „NAK szakmai ellenőrzési szakértői névjegyzék”

A pályázattal kapcsolatos információt ad:
Fülöp Otilia képzési referens
Telefon: +36 70/527-55-85