Mezőgazdasági termelés

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elkészíttette azokat a rövid tájékoztatókat, amelyek a 2019. évi egységes kérelem beadásában segítik a gazdálkodókat.

Az pdf információs anyagok (4.36 MB) a következő területekre térnek ki: gyümölcstermesztés támogatása; hízottbika-tartás támogatása; húshasznúanyatehén-tartás támogatása; Natura 2000 erdő támogatás; Natura 2000 mezőgazdasági területek támogatása; szemes és szálas fehérjetakarmánynövény-termesztés támogatása; tejhasznútehén-tartás támogatása; természeti hátrányokkal rendelkező területek támogatása; erdősítés támogatása; ipari célú, fásszárú ültetvénytelepítés; zöldségnövények és ipari zöldségek termesztésének támogatása; diverzifikáció; jogszerű földhasználat igazolása.

(nak.hu)